Kajdamajda

Jak dát do klece sépiovou kost?

Dala jsem ptákum do klece sépiovou kost,ale pořád mi padá a nejde tam upevnit,proč?

Nejlepší odpověď
www

Je potřeba ji nějak upevnit:

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=Se­piov%C3%A1+kos­t+upevn%C4%9Bn%C3%­AD&hl=cs&clien­t=ms-opera-mini&channel=new&tbm=­isch&

Další odpovědi
hanulka11

Vždycky jsem ji provrtala a drátkem nebo provázkem připevnila.

Drap

přivaž ji drátkem

kablik

kajdo nebuď dětina, řekni tatkovy a on ji připevní, každá prodávaná sepiová kost má úchytku z měkého kovu s níž jde lehce připevnit v kleci…