jak daleko vidíte?

pokud vidíte slunce tak asi hodně daleko :) ale kdo vidí do budoucnosti?

Odpovědi
led

V niektorých prípadoch vidieť do budúcnosti nie je ťažko.
V prípade internetových stránok, u ľudí – užívateľov nedodržujúcich pravidlá, ktoré odsúhlasili pri registrácii, to vidim ako razantný zásah administrátora príkazom Delete.
Doplňuji:
Videnie do budúcnosti bolo pravdivé. Zásah admina bol behom necelej polohodiny.

Kelt

Jedno přísloví říká, Je blbý tak jak daleko vidí. Člověk vidí tak, jak mu to umožňuje prostor.

MK44

Kdo má dobrý zrak, vidí prostým okem i galaxii v Andromédě – má být vzdálená dva a půl milionu světelných let.

Kdo jak vidí do budoucnosti odvisí od jeho zkušeností, vědomostí, znalostí zákonitostí daného oboru a na schopnosti s nimi pracovat. Ale jak to zvládá se ukáže, až ta budoucnost nastane. Tehdy teprve je jasné, které předpovědi a odhady se trefily a které nikoli.

Osobně jsem na tom s viděním asi dost špatně. Nevidím dokonce ani to, o co Vám v dotazu jde. Nebo že by chyba nebyla na mé straně?

Dochy

Kelt: Viděl jsem hodně daleko, teď potřebuji čím dál silnější brýle. Znamená to, že mně to má těšit? 😉