Jak daleko je vývoj umělé inteligence?

Nejlepší odpověď
anonym

Bohužel ne dost na to, aby bylo možné ji implantovat těm jedincům, jejichž inteligence přirozená je nepostačující ani pro běžné společenské jednání…

Další odpovědi
Funna

nedostatečně daleko na to, aby ti mohla být zavedena a přestal jsi pokládat úplně zcestné otázky…

McArthur

V laboratorních podmínkách relativně daleko, problém je ale s člověkem, který se sám bojí, aby něco takového existovalo. A oprávněně…

anonym

V šachách daleko, počítač porazil mistra Karpova nebo Kasparova, ty dva si furt pletu. Jsou programy pro simulaci, trenažéry, ale člověka nenahradí. Musíš vložit data. Člověk sám vyhodnotí na základě znalostí a zkušeností, nezabývá se slepou uličkou na rozdíl od počítače.