iceT

Jak daleko doskočíte s rozběhem??

http://www.stre­am.cz/video_wor­ld/23zHT_jsPxo

Nejlepší odpověď
panenka

Ty jo to je šikula ten chlap 🙂já doskočím 3 metry a můžu být ráda 🙂
Doplňuji:
Když jsem chodila do škole tak jsem za naši školu závodila a co si pamatuji tak naposledy jsem skončila 3m byly tam i lepší které skočili více.Ty jsi taky Sajmone šikula

Další odpovědi
SajmonModer

panenka: 3m ?? Já dám tak tak 2 🙂

dědapetr

Při své váze bych tu trampolínu rozbil hned při odraze a stál bych na místě.Za mlada jsem skákal 5m.

Terryle

Hmm. Na základce jsem skákala pod 2 metry, když mi to šlo – a všichni se divili, protože jsem byla celkem vysoká. Ať jsem dělala, co jsem dělala, víc to nešlo.
A pak přišel gympl, druhák, pro srandu nás nechali zkusit si skoky… učitel od kluků na mě koukal, zamyslel se „Terezo, jak to sakra skáčeš,“ naučil mě odpočítat kroky (celou základku mi to nikdo neřek!!!) a ejhle, najednou prvním pokusem přes tři metry. Bez pořádnýho odrazu, bez přípravy, jen s hodně hrubým odpočítáním odrazu na správnou nohu.
Chce to aspoň trochu schopnýho učitele, co poradí.

anna534

V 11ti letech sem dala rekort na zavodech 3m 80cm