Avatar uživatele
marci1

Jak dalece u dopravy zboží drony bude narušeno soukromí a co třeba zloději ?

Dovedete si představit, že Vám Amazon bude doručovat objednané zboží dronem ?
http://zpravy­.ihned.cz/c1-61370390-amazon-dodavani-drony
Doplňuji:
Moc nevěřím, že by to prošlo! 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, gecco před 3662 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
petra15

Ale tento zpusob dopravy není jiste urcen pro ceský trh !!! No to bych chtela videt 🙂:DDD

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Funna

já ano…ale taky si dovedu představit,že se najde spousta blbců, co bude chtít takového drona poslat k zemi…prostě si z něj udělá terč…a nějak nechápu, jak by mi mělo tohle letadélko narušovat soukromí…pokud si objednám a potvrdím „do 30 minut“, musím počítat s tím, že mi tam prostě něco přiletí a souhlasím tak s „narušením“…a stejný princip funguje u otázkuy zlodějů…buď půl hodiny počkám a pohlídám si „přistání“, nebo musím počítat s tím, že se to třeba ztratí…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Prozatím jde o naprostou vizi bez možnosti praktického veřejného uplatnění – nemá smyslu se nad tím zamýšlet.
Až se bude jednat o úpravách zákonů, které by toto mohly umožnit, bude možné se zamýšlet nad konkrétními formulacemi – např. ohledně soukromí (nebo i ohledně ochrany zboží při přepravě).

Doplňuji:
Ad doplnění – vbrzku určitě ne, navíc v článku – ač to autor neuvedl, se jedná o situaci v USA, v evropských podmínkách bude schvalování ´složitější´.
😉

Upravil/a: anonym

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek