fcoop

Jak dalece lze s článkem souhlasit?

http://nevidi­telnypes.lidov­ky.cz/fejeton-zpatky-na-zem-0to-/p_spolecnost­.asp?c=A110913_­103127_p_spolec­nost_wag

Nejlepší odpověď
tom004

Dobré ráno.Ten článek,je slušně popsaná realita dneška.Navíc,pan Neff,není začínající novinář.Ví o čem píše,a jeho článek to potvrzuje.Já,s ním souhlasím.

Další odpovědi
anonym

Vidím, žes ranní ptáče.
Článek vzbuzuje vážné zamyšlení a v mnohém mu musíme dát za pravdu.
Sám Neffa uznávám nejen pro jeho otevřené názory, ale i vybroušený a vytříbený žurnalistický jazyk. Použité paralely jsou nápadité a neotřelé. Jeho web mám v oblíbených záložkách.
(Věřím, že by mohl být autoritou i pro naši Terryle).

eLx

Neřiká nic moc novýho, spíš je to takový resumé. Kdyby se na školách učila trochu kvalitnějc evoluční teorie, bylo by lidem jasný, že tolerance, globalizace, „všerespekt“ a tyhle věci jsou nám prostě nepřirozený. Sobeckost, loajalita, agrese, na tom jsme vznikly a to se nezmění jen proto, že někdo chce nebo někdo řekl, že je to tak správně a „slušný člověk“ takový není.

Jinak abych odpověděl na otázku přímo: Souhlasím naprosto.