Elk

Zajímají vás volby na Slovensku? Pokud ano, jak dalece?

Nejlepší odpověď
led

Nech sa susedia Slovenska akokoľvek tvária, že to nie je ich problém, kto riadi slovenskú politiku, je to aj ich problém.
Minimálne štátov V4, ktoré medzi sebou úzko spolupracujú.
Politický smer slimáka (šneka) „izolacionizmus“ sa nevypláca. Nestačí sa uzavrieť do ulity, keď vonku leje, veď ja som v suchu, keď sa okolo mňa dvíha voda. Tak ako v paneláku nežijete sami, ale vedľa vás bývajú aj susedia, či chcete, alebo nie, stretávate sa s nimi, počujete ich, zdieľate ich názory. Nemusíte súhlasiť s nimi, ale spoločnú reč, ak chcete spolu žiť, si musíte nájsť.
PS.
ReHu presne preto som v otázke od zjentka http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/bude-ted-nekdy-zase-nejakej-konec-sveta o konci sveta spomenula posledné voľby na Slovensku.
Tak isto aj nás zaujíma, kto bude „vládnuť“ v ČR v nastávajúcich voľbách.

Další odpovědi
Kryšpín

Možná pokud tam bude sílit nacioalismus, začnou spory maďarské menšiny, romská a.t.d., přijde bratrská pomoc jako v Jugoslávii

ReHu

Okrajově.
Ale zájem o Kotlebu mě překvapil. Vzhledem k jeho minulosti.

led

Podľa českých médií?