Michal Kole

Jak dá žena muži najevo, když má muž kratší penis než si žena představuje nebo má jen jedno či dokonce žádné varle ?

Nejlepší odpověď
iceT

Nemít varle nebo obě není tělesnou ani jinou vadou na kráse.Horší by bylo mít varlata,ale nemít penis.
Osobně bych muži nedávala nijak najevo,že má krátký penis-jednak na velikosti v mém případě nezáleží,osobně mi kratší délka vyhovuje lépe,jednak muži s delší výbavou s ním neumějí moc zacházet.Myslí si totiž,že ženu uspokojí jen,když do ní budou bušit ze všech sil,to mají z těch filmů pro dospělé.Ale tyhle filmy jsou naprosto nereálné.Muži v nich vidí jiného chlapa s přirozením jako kláda a pak z toho mají mindráky.

Další odpovědi
pusinka50

Přesně souhlasím s iceT. Na velikosti opravdu nezáleží a nějaké bušení ze všech sil do vší hloubky vůbec není zárukou toho nejkrásnějšího ženského prožitku. Záleží, kde má žena citlivá místa „uvnitř“ a zda cítí, že sex je prováděný s láskou a ne jako rutina, k tomu patří i láskyplná předehra a ne že si muž myslí, že „musí“, ale opravdu si předehru vychutná. Ale musí samozřejmě vědět, co ženě dělá dobře a ne se jen tak naprázdno „snažit“. To pak přestane brzy bavit oba.

BANAN93

Pokud jí něco z toho bude vadit tak udělá rozchod :D
a jak se říká „i malej kašpárek dokáže zahrát velké divadlo “

anonym

K tomu se dá dodat jen vtip: Moje thajská manželka tvrdí, že na velikosti penisu nezáleží. Ale stejně bych byl raději, kdyby ho neměla. :))

Kamionacka09

To ja sem naopak tady od zen na vetsi penis tak na tech 17–23cm a to buseni ze vsech sil mi naopak vyhovuje,protoze malej kasparek mi neuspokoji.Tak nevim jak bych se zachovala asi by to neklapalo,asi bych se nejak odmlcela.Nastesti tohle resit nemusim ten muj ma 19cm tak jsem spokojena.