Avatar uživatele
Michal Kole

Jak dá žena muži najevo, když má muž kratší penis než si žena představuje nebo má jen jedno či dokonce žádné varle ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4136 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Nemít varle nebo obě není tělesnou ani jinou vadou na kráse.Horší by bylo mít varlata,ale nemít penis.
Osobně bych muži nedávala nijak najevo,že má krátký penis-jednak na velikosti v mém případě nezáleží,osobně mi kratší délka vyhovuje lépe,jednak muži s delší výbavou s ním neumějí moc zacházet.Myslí si totiž,že ženu uspokojí jen,když do ní budou bušit ze všech sil,to mají z těch filmů pro dospělé.Ale tyhle filmy jsou naprosto nereálné.Muži v nich vidí jiného chlapa s přirozením jako kláda a pak z toho mají mindráky.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pusinka50

Přesně souhlasím s iceT. Na velikosti opravdu nezáleží a nějaké bušení ze všech sil do vší hloubky vůbec není zárukou toho nejkrásnějšího ženského prožitku. Záleží, kde má žena citlivá místa „uvnitř“ a zda cítí, že sex je prováděný s láskou a ne jako rutina, k tomu patří i láskyplná předehra a ne že si muž myslí, že „musí“, ale opravdu si předehru vychutná. Ale musí samozřejmě vědět, co ženě dělá dobře a ne se jen tak naprázdno „snažit“. To pak přestane brzy bavit oba.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BANAN93

Pokud jí něco z toho bude vadit tak udělá rozchod :D
a jak se říká „i malej kašpárek dokáže zahrát velké divadlo “

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

K tomu se dá dodat jen vtip: Moje thajská manželka tvrdí, že na velikosti penisu nezáleží. Ale stejně bych byl raději, kdyby ho neměla. :))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kamionacka09

To ja sem naopak tady od zen na vetsi penis tak na tech 17–23cm a to buseni ze vsech sil mi naopak vyhovuje,protoze malej kasparek mi neuspokoji.Tak nevim jak bych se zachovala asi by to neklapalo,asi bych se nejak odmlcela.Nastesti tohle resit nemusim ten muj ma 19cm tak jsem spokojena.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek