Pokročilý

Jak cvičit aby se mi zvětšovala svalová hmota (rys)?

Chci se zeptat jaký je rozdíl cvičením (posilování) prsou na bench presse... potřebuju aby jsem měl svali větší. sílu teďka nepotřebuju... nevím jaký je rozdíl mezi cvičením na rys a mezi cvičením na sílu... poradíte mi někdo?? děkuju

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

pokud ti ještě nebylo 15,tak se zajímej jen o hrazdu,kliky,dřepy a cvičení jen vlastní vahou.
Cvičení se závažím hodně zatěžuje kosti a klouby,tak by se mohlo stát že dřív než svalnatej budeš invalidní.
Každopádně doplňky stravy na kosti,klouby a šlachy.
Je toho hodně co není radno zanedbat a zvláště pro mladé.
Více v odkazu

Zdroj: http://www.posilovani.net/cate gory/cviky/prsa/

Další odpovědi:

Zlatý

Nejlépe do posilovny pod odborným vedením.Radit jen tak se nedá,neznáme Tvůj zdravotní stav.Špatná rada Ti může ublížit.

Pokročilý

Jak již bylo psáno - závisí to na věku. Pokud máte víc než 15, je vhodné před i po cvičení brát doplňky typu BCAA. Ty ochrání svaly při cvičení a napomohou regeneraci po cvičení. Pak je vhodná strava, bohatá na živočišné bílkoviny. Je možné ještě doplnit kreatin.
Když chcete získat sílu je vhodné cvičit menší série s menším množstvím opakování a větší zátěží. K vyrýsování potřebujete hodně opakování, hodně sérií a snížit energetický příjem potravy. Nejlepší ale bude, pokud se zeptáte přímo tam, kde budete cvičit, měl by tam být k dispozici trenér.

Zdroj: pknewshop.cz/zdravi

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1608
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.