Pokročilý

jak cvičit?

Chtěla bych do léta tak trochu shodit. Ale jenom stehna a zadeček + možná trochu vypracovat bříško. Neznáte nějaké spešl cviky? (krom běhání a lehsedů)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Zlatý

pomáhá i jízda na kole plavání,já chodím 2krát týdně do posilovny a i saunu 1 krát týdně doporučuji,

Bronzový

jízda na kole,plavání,aerobik,sex,leh na zádech a boku a zvedání a krčení nohou(prý velmi pomáhá)atd.Je taky hodně pořadů a podobných věcí,ale hlavní podle mě je cvičit pravidelně,postupně přidávat a vytrvat.Nedoporučuje se to hned napoprvé přehnat(ani později),akorát se na druhý den nehneš a dáš si na dva dny pauzu :-)

Pokročilý

chodim 2 mesice do fitka a zhubl jsem 4 kila a mam ted telo docela do svalu ... a jak rika panenka pomahaj i cviky ve vode ... to je uplne to nejlepsi cviceni ..

Stříbrný

Ano ,jízda na kole a plavání.Já bych přidal i tancování.

Zdroj: život

1. posilovanie velkeho hyzdoveho svalu - lah na bruchu, pokrcene 1 koleno v 90st a odlepit koleno 4cm od zeme, teda zanozit (izolovany cvik pre aktivaciu mus. gluteus max). Ten sa vyborne aktivuje v stoji na 1 nohe, pricom tu druhu sa snazis v pokrceni kolena dvihnut nad uroven 90st
2. posilovanie stredneho hyzd. sv - lah na boku, spodna noha pokrcena, horna natiahnuta. Hornu nohu sa snaz vytiahnut co najdalej od tela (von z kycelneho klbu kvoli utlmeniu mus. quadratus lumborum) a v tomto vytiahnuti dvihaj celu nohu 20cm hore na do horiz. roviny
To su 2 cielene (izolovane) cviky na konkretny sval, ktore sa uzivaju na testovanie svalovej sily

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.