Zvědavý

Jak co nejůčiněji spalovat tuky doma ??

a dají se tuky spalovat i ve spánku ? a jak ?

Nejlepší odpověď
Alesh

tak většina tuků a maziv je hořlavá, čili spalovat ho můžeš třeba v nějaké nádobě na zahradě, v kamnech apod. 🙂

Další odpovědi
marci1

Dají, jen vědět co a kdy jíst. Večer vynechat sacharidy ( to je samozřejmě i pivo 🙂, jíst jen lehké bílkoviny a zeleninu. Nejíst pozdě večer.
Pro inspiraci : http://prozeny­.blesk.cz/cla­nek/pro-zeny-diety/139368/25-tipu-jak-zhubnout-ve-spanku.html

anonym

Doma tolik nebaštit,neválet se na kavalci,něco dělat!!!!
Nejíst tolik tučného a obzvláště na večer.
Jíst ovoce ,zeleninu a chodit na pocházky a dodržovat pitný režim,

WTF

Ono je jedno, jestli se o to snažíš doma nebo někde jinde. Základ je vždycky správný jídelníček. Pokud si s tím nevíš vůbec rady, tak je nejlepší najít někoho, kdo se v tom vyzná, ale bacha všude se pohybuje spousta pseudoodborníků. Takže základ jídelníček, pak vhodná pohybová aktivita. Nejčastěji se používá kardio cvičení, to můžeš dělat třeba doma na rotopedu, nebo venku třeba rychlá chůze, pomalý běh. Musíš se pohybovat se správné tepovce. V poslední době se hodně používá HIIT trénink, kterej má snad lepší výsledky než aerobka a je časově méně náročnej. Na to je vhodnej třeba běh, ale určitě by se dal nějak HIIT trénink vymyslet i na doma, víc třeba tady: http://www.fit­nessprotebe.cz/hi­it-intenzivni-cviceni/