andyana

Jak co nejrychleji zabít klíště?

Nejlepší odpověď
briketka10

když ho např. odchytím na kocourovi a vytáhnu
versatilkou hned ho zapalovačem upálím nad
umyvadlem 😁
Doplňuji:
ale nejčastějc ho splachuju takový ty velký borůvky fůj..

Další odpovědi
Lamalam

Já používám líh.

ReHu

Já je zakapnu voskem že svíčky.

anonym

Klíště zásadněpálím,nebo spláchnu do wc.

pusinka50

Vytočit na sucho versatilkou nebo pinzetou a já ho neupalovala, neboť případně infikovaná krev by se mi mohla rozprsknout na ruce, ale spláchla jsem ho do záchodu. Na sucho proto, že kdysi doporučovaný olej apod. by zahltil klíště a to by před smrtí ještě stihlo vstříknout do rány svou případně infikovanou látku

postcd

rozmáznout ho něčím o něco, umýt si ruce mýdlem pokud přišly do styku s klíštětem

lota

Upálit nebo postříkat nějakým agresivním čištičem.