Anuket

Jak co nejrychleji odstranit velký otok a modřinu z obličeje?

Včera otce večer obklíčila skupinka mladších výrostků a když se začal bránit nadávkám, tak mu do obličeje hodili mobil a bohužel se trefili do dobrého místa, vznikla z toho obrovská podlitina pod okem a různobarevná modřina, jakoby se někde popral… Zatím mu to mažu heparoidem, ale nevíte něco, co zabírá rychleji? Nevypadá to vůbec dobře… Ledové zábaly nechce. Poradíte něco?

Díky za odpověď

Odpovědi
anonym

Měli jste jít nejdřív k doktorovi, aby se na to mrknul, taky bych si ten moncl vyfotila. V lékárně poradí, co na to, ve filmech vidím, že maj na monoklu flák masa, je to nechutný, ale asi pomáhá, takže i něci studenýho, neptala bych se, jestli chce, nebo nechce a taky není se zaco stydět, já bych se tím netajila, pokud se někdo zeptá, tak bych to klidně řekla.

mosoj

Krev se musí vstřebat a to nějak výrazně neurychlíš. Lékaři říkají, že nejsilnější je Lioton 100000. Obsahuje heparin sodný v silné dávce.
Doplňuji:
http://www.drmax-lekarna.cz/lioton-100-000-gel-30g.html

jáára

pijavice pomůžou nejrychleji. ale ne ty z rybníka

marci1

Na otok je nejdůležitější ledování. Také je dobrý krém Hirudoid ( v lékárně ) a na modřinu ocet s teplou vodou. Asi do týdne modřina zmizí.

lota

Kromě ledu mě nic nenapadá…

PetrXY

To hojení ničím neurychlíš.