Pokročilý

Jak co nejrychleji.....

Jak co nejrychleji onemocnět?Hlavně trochu nenápadně

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

I ja si pamatuji dobu, kdy jsem stala v mrazu v tilku u otevreneho okna. :-) Nikdy jsem ale neonemocnela " kdyz jsem chtela ". :-( Naopak , kdyz jsem zacala randit , tak me chytla 40 horecka a mela jsem 14 dni plnou pusu oparu. A ten kluk nevydrzel cekat a nasel si jinou. ! Blbec. :-) -iv-

Další odpovědi:

Zlatý

Zajdi si k psychiatrovi, popovídej si s ním, a myslím že nic nebrání tomu, aby ti vystavil neschopenku.

no toto, to je drzost!!!
to u vás nemáte doktory, kteří píší omluvenku jen tak i když jsi zdraví? :) měl jsem spolužačku, ta došla k doktorce, ta ji vůbec neprohlížela a jen jí dala razítko do žák. knížky, neboť věděla, že jen simuluje.

ale tak jinak-pokud nesimuluješ často, tak ti projde jen simulace bolení břicha, jinak se líbej s nějakou nemocnou holkou, to je zaručeně nejlepší :)

Zlatý

Také jsem na základce chtěla hrozně marodit,tak jsem podobně jako -iv- vzala pod bundu jen tílko a šla se procházet ven.Těšila jsem se,jak budu nemocná,tak jsem chodila a chodila...byla mi příšerná zima,ale za nic jsem nenastydla,za to mi přimrzl mozek,protože mě najednou napadlo,že mamce donesu z procházky růže a tak jsem je chvíli hledala(byl prosinec!). Doma jsem pak zimou mamce koktala,kde jsou sakra náké růže...:-)).Takže radši neblbni,at nezblbneš...:-))

Bronzový

Jezdit v přeplněném MHD nejlépe někde uprostřed v uličce, hrát si s mincemi, málo se oblékat, napustit si ledovou vanu, jíst zkažené jídlo, nedodržovat základní hygienu.. fantazii se meze nekladou, nicméně bych to příliš nepřeháněl - dobu co strávíš doma léčením budeš muset následně pracně dohánět ve škole.

Zlatý

Koukám, že se tady sešla Timurova parta., že se nestydíte bando jedna.

Bronzový

stačí jít mezi lidi, teď je plno viroz. Chřipku nechytíš ze zimy ale od druhého člověka.

Zlatý

Měl jsem stejný problém.Rada, kterou jsem dostal, byla - vypít osolené kafe,horečka zaručena.
Se sebezapřením jsem to udělal,prohlédl si zblízka obsah žaludku,horečka žádná.
Buď rád, Tíšku99,že jsi zdravej.Klidně i nápadně.

Zlatý

Poradím Ti a zítra nepůjdeš tam kam nechceš, dělali jsme to všichni na škole a nikomu to nápadný nebylo.
Trochu Tě bude pálit oko, ale týden doma budeš.Večer před spaním si nečisti zuby, ten plak (hodně) si dej mezi vnitřek oka a jdi spát.Ráno budeš mít oko zalepené.Jdi k lékaři a uvidíš jak neuvidíš, napíše Ti mastičku..

Stříbrný

Chorobu nepřivolávej, sama příjde.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.