Tíšek99

Jak co nejrychleji.....

Jak co nejrychleji onemocnět?Hlavně trochu nenápadně

Nejlepší odpověď
anonym

I ja si pamatuji dobu, kdy jsem stala v mrazu v tilku u otevreneho okna. 🙂 Nikdy jsem ale neonemocnela " kdyz jsem chtela ". ☹ Naopak , kdyz jsem zacala randit , tak me chytla 40 horecka a mela jsem 14 dni plnou pusu oparu. A ten kluk nevydrzel cekat a nasel si jinou. ! Blbec. 🙂 -iv-

Další odpovědi
Drap

Zajdi si k psychiatrovi, popovídej si s ním, a myslím že nic nebrání tomu, aby ti vystavil neschopenku.

anonym

no toto, to je drzost!!!
to u vás nemáte doktory, kteří píší omluvenku jen tak i když jsi zdraví? :) měl jsem spolužačku, ta došla k doktorce, ta ji vůbec neprohlížela a jen jí dala razítko do žák. knížky, neboť věděla, že jen simuluje.

ale tak jinak-pokud nesimuluješ často, tak ti projde jen simulace bolení břicha, jinak se líbej s nějakou nemocnou holkou, to je zaručeně nejlepší :)

Andělé

Také jsem na základce chtěla hrozně marodit,tak jsem podobně jako -iv- vzala pod bundu jen tílko a šla se procházet ven.Těšila jsem se,jak budu nemocná,tak jsem chodila a chodila…byla mi příšerná zima,ale za nic jsem nenastydla,za to mi přimrzl mozek,protože mě najednou napadlo,že mamce donesu z procházky růže a tak jsem je chvíli hledala(byl prosinec!). Doma jsem pak zimou mamce koktala,kde jsou sakra náké růže…:-)).Takže radši neblbni,at nezblbneš…:-))

Georgo2010

Jezdit v přeplněném MHD nejlépe někde uprostřed v uličce, hrát si s mincemi, málo se oblékat, napustit si ledovou vanu, jíst zkažené jídlo, nedodržovat základní hygienu.. fantazii se meze nekladou, nicméně bych to příliš nepřeháněl – dobu co strávíš doma léčením budeš muset následně pracně dohánět ve škole.

dudu

Koukám, že se tady sešla Timurova parta., že se nestydíte bando jedna.

Nikkol

stačí jít mezi lidi, teď je plno viroz. Chřipku nechytíš ze zimy ale od druhého člověka.

fcoop

Měl jsem stejný problém.Rada, kterou jsem dostal, byla – vypít osolené kafe,horečka zaručena.
Se sebezapřením jsem to udělal,prohlédl si zblízka obsah žaludku,horečka žádná.
Buď rád, Tíšku99,že jsi zdravej.Klidně i nápadně.

briketka10

Poradím Ti a zítra nepůjdeš tam kam nechceš, dělali jsme to všichni na škole a nikomu to nápadný nebylo.
Trochu Tě bude pálit oko, ale týden doma budeš.Večer před spaním si nečisti zuby, ten plak (hodně) si dej mezi vnitřek oka a jdi spát.Ráno budeš mít oko zalepené.Jdi k lékaři a uvidíš jak neuvidíš, napíše Ti mastičku..

lexx

Chorobu nepřivolávej, sama příjde.