Weroniq

jak co nejlépe vyčistit klávesnici? bez vyndavání tlačítek

Nejlepší odpověď
dědapetr

Otočím klávesnici a vyklepu a vyfoukám stlačeným vzduchem který se dá koupit.Vrch klávesnic očistím navlhčenými ubrousky na čištění plastů v autě.

Další odpovědi
baghira

Nejde-li o notebook a pokud nemáš na klávesnici nějaké speciální požadavky, tak nejlepší čištění je si za nějaké dvě stovky koupit každý druhý rok novou.

anonym

Vysavacem vysat , nebo steteckem na vodovky .. plus ja otiram i navlhcenymi kapesnicky . takove ty na cestovani , desinfekcni. -iv-

elektrikář

OBČAS STAČÍ VYSÁT VYSAVAČEM, NEBO OTOČIT A NĚKOLIKRÁT KLEPNOUT divil jsem se co mi do ní napadalo vlasů. Jde použít také starý zubní kartáček.Mezery mezi klávesami projet seříznutou špejlí.