Babunka

Jak co nejlépe doma napodobit kuřecí kousky z McDonald's? Spěchá.

Nejlepší odpověď
tom004

Souhlas, s arygnoc(em)­.Nenapodobovat­.Oni maso nakládají do různých zkřehčovadel,aby rychleji „uzrálo“.Zkus,tento recept.Mám ho vyzkoušený,a tvrdím,že je lepší,než McDonalďs.

500 g kuřecího masa, 2 lžíce hladké mouky, 2 vejce, 2 lžičky hořčice, 1 lžíce solamylu, 1 dl světlého piva, sojová omáčka, sůl, pepř, olej na smažení

Z mouky, vajec, hořčice, solamylu, 1 dl piva a sojové omáčky uděláme těstíčko. Kuřecí maso nakrájíme na proužky, vložíme je do těstíčka, které osolíme a opepříme.

Necháme 2–4 hodiny,podle času, proležet v chladničce. Maso pokládáme na pánev lžící, aby se jednotlivé kousky od sebe oddělily. Smažíme po obou stranách dozlatova.
Doporučená příloha: Můžeme podávat,v hou­sce,s příloha­mi,podle chuti, s hranolky,ap..

Další odpovědi
hanny 2

Našla jsem tenhle recept:
http://www.re­cepty.cz/recep­t/kureci-kousky-ala-donald-4277

arygnoc

babunka, rád bych vám poradil (ale produkty mcdonald neznám, nenavštěvuji ten podnik), ale proč něco napodobovat?
Bojíte se originality, fantazie, dobrého papání (naplést si s McDonaldem!)?