ReHu

Jak co nejjednodušeji znovuzprůchodnit cestu?

Zemědělci cestu, vedoucí přes pole, (je office, zakreslená na katastr.mapě) zorali. Moc se jim nedivím, zjednodušili si práci, ale my jsme teď nuceni chodit po té zorané hlíně, která se lepí na boty nebo pole obcházet po silnici.
Napadlo mě postupně navážet na tu cestu posekanou trávu ze zahrady.
Máte nějaké návrhy?
Díky.

Nejlepší odpověď
gecco

Asi bych se obrátil na příslušný Obecní úřad – protože zorání účelové komunikace je protiprávní.
Pak je otázkou, ja se OÚ (příp. Stavební úřad) se zemědělcem dohodnou.
___
Travou bych to nezavážel – vlhká se taky lepí na boty, navíc by tam hnila…
😉

Mimochodem – přeorání polňačky ještě není tak strašné – vím o případu, kdy spící traktorista ´suše´ přeoral asfaltovou okresku
😉

Další odpovědi
zzzlatokopka

Proč trávu? To budete za chvíli chodit v kompostu:-(

Já bych také požádala o nápravu nejprve vlastníka a pak obec.
Doplňuji:
Navážet tam trávu je na pokutu, zákon o odpadech:-(

ReHu

Tráva se sice také lepí, ale váží pár gramů, kdežto hlína několik kg ☹