Me andmy Ego

Jak citovat jako zdroj bakalářskou práci?

Píšu maturitní práci, částečně čerpám i z bakalářské práce dostupné na internetu. Jak na tuto práci odkázat ve zdrojích a má tam být i url, na které je bakalářka dostupná?

Nejlepší odpověď
Lucijej

Musí tam být jméno autora a také jméno vedoucího práce, rok obhajoby práce. Když čerpáš z onlinové kopie, url tam býta musí a datum, kdy jsi o použil, protože ten odkaz se časem může zmenit nebo úplně zmizet.
Tady máš odkaž na generáto akademických prací, postupně tam zadej všechny informace, které budeš znát a ono ti to vyplyvne celou citaci.

Zdroj: http://genera­tor.citace.com/dok/8ej­wl5upJwCwilyW

Další odpovědi
Emefej

Pokud je citovaný materiál přístupný online, URL by tam být musí i s uvedením data citace.

Drap

Uvést autora, název práce , popřípadě i rok. Myslím že url neni nezbytné

posluchač

Citovat internetový zdroj by se měl:
uvedením www. adresy datem a časem stažení.
Posluchač
jsen student VŠ
Doplňuji:
Citacea jak napsat práci, by měla dát sama škola.