Jak čistíte klávesnici od lupů, odumřelé kůže, špíny z prstů?

Klávesnici mám ani ne 3 měsíce a už i prase by se jí štítilo.

Nejlepší odpověď
anonym

používejte internet

http://www.svet­hardware.cz/fo­rum/showthread­.php?t=43043

Další odpovědi
quentos

obrátím ji vzhůru nohama a párkrát s ní klepnu o stůl, on zní ten bordel vypadá. Když se přitom náhodou přelomí, novou dneska pořídíte od stovky
Doplňuji:
z ní

hanny 2

Lupy nemám,odumřelou kůži a špínu na prstech taky ne,protože nejsem pr..e a umývám si ruce hooodněkrát za den a u PC zásadně nejím.

Drap

Ibčas ji přejedu vysavačem. Jednou za čas odpojím, rozdělám a vyčistím lihem.

dědapetr

Tady je taky pár rad.

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­57&q=Jak+%C4%8Dis­t%C3%ADte+kl%C3%A1v­esnici+&sa=Vyh­ledat#1021

kosaaaak

Hele, moc si s tím lámeš hlavu. Já myslím že když jdou přečíst písmenka, tak je klávesnice oukej. Měl bys vidět tu mojí, ta si žije vlastním životem, hádám že ještě tak dva dny a odejde po svejch.

terry

S některými odpověďmi zde souhlasím a pak se také prodávají měkké plastové kryty na klávesnici.
To abys mohl u PC snídat, svačit, obědvat i večeřet :).

venkovan

Když je taková jaká je za tři měsíce, tak nejlepší je zavřít oči a nedívat se na ni.

Alesh

Já si na to pořídil „matlakouli“ a je fakt super! 🙂
P.S. v odkazu jsou dole i odkazy na video, jak to funguje.

Zdroj: http://eshop.kak­.cz/zbozi/snc001b-cyber-clean-tub-135g-kelimek/

RomanP

Sem tam ji odprašním tím že ji otočím klávesami dolů a vyklepu co tam napadalo. Po roce kupuji novou, po půl roce kupuji myšáka. Podle mých zkušeností se nevyplatí kupovat drahé klávesnice. I ty levnější mají základní multimediální klávesy a vydrží stejnou dobu jako ty drahé.