arygnoc

jak číst data z paměťové karty

v NB?
zasunu ji do NB a kde najdu data na ní uložené?
Total commander mi nenabízí další disk, v průskumníkovi ji také nevidím.
Doplňuji:
karta je zasunuta (adaptér je zasunutý, v něm karta. vyzkoušené adaptéry 2, ani jeden nebere).

kontrolka není žádná.

více případně v diskusi, protože sem do doplnění mne už systém nepustí.

Nejlepší odpověď
www

Podporuje čtečka tu kartu? Občas karta krásně „zajede“ ale NB ji nevidí, což je ono 😉
Už jsem takové zařízení měl v ruce a jediné řešení byla new externí čtečka přes USB..

Další odpovědi
151kbar151

Jestli ti to nevyjede okénko, co chcete udělat s obsahem, tak je jasné, že NTB tu kartu nebere.

Michal Kole

Jak paměťová karta správně zasunutá? Svítí na četčce nějaká kontrolka ?

Hlada

Na to je nejlepší jít vylučovací metodou. Vyzkoušet čtečku pomocí jiné karty a tuto nečitelnou se pokusit přečíst jinde. Také by pomohla pro identifikaci závady externí USB čtečka.