Georgo2010

Jak/čím porovnám změny v obsahu u dvou PDF dokumentů?

Nejlepší odpověď
Pájo

Záleží na tom, zda jsou pdf dokumenty zabezpečeny. U nezabezpečených pdf souborů se dá ve vhodném prohlížeči (používám PDF-XChange Viewer) text vykopírovat pomocí funkce „Nástroj výběr“ – „Výběr textu“… přenést pak jinam a zkontrolovat (ale netuším, jestli to pak nějak jde např. ve Wordu)
Pokud jsou zabezpečeny proti úpravám heslem (které nemáte), nezbývá nic jiného, než je vytisknout a se zvýrazňovačem v ruce zkontrolovat slovo od slova.

Další odpovědi
mrblackwell

Podobný problém jsem vyřešil tímto prográmkem PDFill PDF Editor zdarma.

Zdroj: http://www.slu­necnice.cz/sw/pdfi­ll-pdf-tools/