bazinka

Jak chytnout grafickou kartu?

Mám stolní počítač deskop Hp compaq dc 7700 small form factor
Nechytá mě ze dne na den grafickou katu. Nemáte někdo radu?
Oběvuje se mě chyba rundll 32..hledám rady a diskuze na internetu a na stránkách HP a zatím jsem nic nenašla.

Odpovědi
www

Zkusil bych stáhnout nový ovladač ke grafické kartě.
Pokud nevíš o čem je řeč, dej to do rukou zkušenějšímu.
Doplňuji:
Nevím taky jak hledáš na netu, stačí dát do Google třeba jen ‚rundll 32‘ a najdeš více, než radím. 😉

honza19hk

běžet za ní,když ti zdrhla:-)

cochee

A z čeho soudíš, že „chyba rundll32“ souvisí s grafickou kartou? Popiš stav přesněji. Rundll32 je spouštěč programového kódu umístěného v .dll knihovně a .dll knihovny jsou rozesety po celých windows, tudíž chyba rundll32 se může týkat „miliónu“ různých věcí, nejen grafického systému.