bolak

Jak chytnou policajti vraha, kterej neměl motiv, není v databázi, nepochází z místa spáchní zločinu a nebyl svěděk?

I kdyby tam třeba nechal kus DNA, maj vůbec šanci se nějak dopátrat?

Nejlepší odpověď
manon

Mají. I vrahové dělají chyby. Nějaké stopy zanechává každý. Někdy to může trvat déle, ale šance je tam pořád.
Doplňuji:
Už jen takové zábery z kamer – co do města přijelo, kdo se v okolí pohyboval a nepatří tam… mravenčí práce…

Další odpovědi
david22

Někdy to může trvat klidně i 50 let než se ukáže, že .............­.............
.............­.............­.............vra­hem je oběť

tom004

Otázku jako takovou vynechám,ale docela by mne zajímalo jak se zanechává „kus DNA“.

led

Na vašom mieste by som si už dobrovolne pripravila zubnú kefku a čakala na čierne uniformy a kukly. Nájdu vás určite, nejakú chybu spravíte a to bude velikánska stopa.

Damiana

Náhodou. Nebo nikdy. Někdo (zvlášť ten, který je tak „čistý“ jak popisuješ) to nevydrží s nervama a nabonzuje se sám.
Někdy pomůže příchod nového, policejně nadrženého, až geniálního příslušníka – vzpomeň, kdo rozlouskl v kauze kufrování Otylku Vranskou!

bolak

manon: a kdyby to bylo v noci?

a všude taky nemaj kamery..

bolak

tom004: tak kousíček no…

bolak

manon: no tak řekni jak? :)

manon

Za pár let možná bude vzorek DNA všech lidiček v databázi – takže bych už dnes raději nevraždila, protože potom i zpětně třeba ze spadlého vlasu poznají, žes byl kdes být neměl :)

manon

Jestli nemají kamery, jsme možná v nějaké vesnici, tam mají zase báby informátorky, co mají spočteny i sousedovy slepice – Ty bys jim nemohl uniknout :)

manon

No a taky ještě – vraždil-li by někdo bez motivu a tímto stylem, důvodem by byla obrovská ješitnost a pohrdání lidmi a životem a policatjty…takže by mu to nedalo a zase by se snažil nějak ukázat, nespokojil by se s tím, že jednou zavraždil a nikoho to za chvíli nezajímá. Potřebuje přece ostatním ukázat, jak se jim chechtá…