jirka21kufr

Jak chytit signál GPS na mobilu Prestigio 4044 duo

Mám mobil Prestigio 4044 duo a nainstaloval jsem si navigaci, ale nemohu chytit signál GPS. Zkoušel jsem chytit signál i mimo město, ale signál nejde. Poradil by mi někdo. V pondělí musím jet do Německa a potřebuji navigaci. Děkuji za odpověd.

Nejlepší odpověď
Bedy

Tyto levné telefony mají často problém zaměřit polohu, trvá jim to mnohdy více jak 15 minut. Zkuste prosím vyčkat. Pokud ani po hodně to polohu nenalezne, pravděpodobně je to v háji.

Bohužel nerad to píšu, z nebe učený nikdy nespadl, ale nákup mobilu není nákup rohlíků, vyvarujte se prosím příště těchto levných značek. Levné to je proto, protože se někde musí šetřit – na displeji, materiálu, komponent, … Pro příště.

Další odpovědi
anonym

Někdy to trvá 1/2 až 3/4 hodiny než se chytne, hlavně po prvním spuštění nebo po dlouhé nečinnosti. V recenzích na netu mají někteří lidé problém s GPS.
Doplňuji:
http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/prestigio-multiphone-4044-duo/recenze/#sec­tion