iceT

Jak chutně připravit řapíkatý celer?

Doplňuji:
Dekuji,zitra bude na obed.

Nejlepší odpověď
BEAES

Třeba se šunkou a sýrem…

  1. Řapíkatý celer očistíme a nakrájíme na kousky dlouhé asi 6 cm
  2. Uvaříme ho doměkka v osolené vodě, scedíme a necháme odkapat
  3. V ohnivzdorné misce rozehřejeme máslo, poklademe kousky celeru, opepříme, posypeme šunkou nakrájenou na kostičky, strouhaným sýrem a poklademe kousky másla
  4. Pokrm zapečeme ve středně vyhřáté troubě (asi 20 minut).

Další odpovědi
panenka

Zde v odkaze máte recept na ŘAPÍKATÝ CELER ZAPEČENÝ

Zdroj: http://www.aba­lity.cz/zbyle-recepty/zapeceny-rapikaty-celer.html

dagry

Ó hrůzo, tak celer ani náhodou. V polívce pro vůni to jako jo, ale jinak neéééé !!! ☹

elektrikář

Da se přidávat do mletého masa jako kapusta a dělat karbanátky, Do těstovinových salátů.Zapékat s masem houbami a brambory zalít rozšlehanými vejci a strouhaný sýr.Podušený přidat na Picu.

iceT

V kazdem obchode s vetsim vyberem zeleniny,u nas ho meli v penny.

anonym

A kde seženu řapíkatý celer?