afro.minerva

Jak chutná Šmakoun?

Slyšela jsem o nové potravině, která se jmenuje Šmakoun. Měl by být vyrobený z vajčených bílků a tudíž skoro samá bílkovina.

Jedl jste to někdo? Nevíte jak to tak chutná? Nevíte někdo kolik to stojí? Nevíte, jak se dá upravovat? Je na netu nějaká kuchařka, kde jsou recepty se Šmakounem?

Prosím zdržte se definicí. Potřebovala bych opravdu vědět, jestli je ten Šmakoun poživatelný a jak se dá upravovat.

Nejlepší odpověď
annas

V některých marktetech stojí 200 g od 30 do 35 Kč. Prodává se i ve zdravé výživě. Tam je většinou dražší. Znám ho už asi 3 – 4 roky. Samotný šmakoun je bez chuti, ale po úpravě nerozeznatelný od masa.
Recepty najdete na citované stránce.

Zdroj: http://www.sma­koun.cz/index­.asp?id=5&stran­ka=3&pu_lo=6E6570F869686­CE19A656E203132353338363­835&dle=nazev&jak=AS­C&textik=&vyrob­ce_zbozi=&roz­mery_zbozi=&zo­brazeni_vypisu=

Další odpovědi
ReHu

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-je-to-smakoun

Je to celkem dobrý, ale je potřeba ho ochutit. Což je velká výhoda > jaký si to uděláš, takový to máš 🙂.
Vyzkoušej sama, jak ti nejvíc chutná.
Na kousky v zelenin.salátu, smažený místo sýru, …