rrihamirek1

Jak chutná pokrm -chápátí kalóh-??

Nejlepší odpověď
ReHu

Pokud myslíš toto, můžeš vyzkoušet a ochutnat sám.

https://www.go­ogle.cz/search?q=ča­pátí&oq=čapá&aq­s=chrome.1.69i57j0l3­.6576j0j4&cli­ent=tablet-android-asus-rev&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#

Další odpovědi
Mravenec

Nejsem si jistý, jestli sis náhodou název pokrmu nějak nezkomolil, nebo „nevycucal z prstu“, protože takové jídlo jsem nikde nenašel.

ReHu – Mě to napadlo, ale přeci čápátí a chápátí kalóh, to by byl docela těžký překlep.

quentos

to není překlep, ale poangličtěná vs. počeštěná podoba… ale to je pro někoho, kdo se dosud nenaučil nepsat mezeru před otazníkem a vykřičníkem, asi nad jeho chápání.

Mravenec

Snad né zase já. 😁

Agneta

Snad se to neobjeví na lídelním lístku?:DDD

Mravenec

A ty máš ponětí co to je chápátí kalóh ? 😁

ReHu

Když tu čtu ty bláboly, tak už se skoro ničemu nedivím. Jen zakroutím hlavou, zakoulím očima a dál neřeším 😁 😁

Mravenec

Aby ti hlava neupadla, z těchto exotických pokrmů.
 😁

ReHu

Spíš z těch názvů 😁