Monyszek

Jak chutná patizon?

Pravděpodobně budeme mít k večeři patizon, jak chutná? K čemu by jste přirovnali jeho chuť?

Nejlepší odpověď
quentos

ta chuť je taková „nijaká“, velmi málo výrazná. Záleží tedy na způsobu úpravy a případném okořenění

Další odpovědi
hanulka11

sám patizon je bez chuti něco jako cuketa, ale různým kořením získá chuť a lze z něj uvařit dobrůtky

iceT

Patizon chutná vynikajícně,ale znám jen smažený.

elektrikář

Když se nám na kompostě jednou přemnožily patizony Máma je dávala do mletého masa dusila jako houby. Do lasaní. smažené v trojobaluJako jednu složku do fleků. Samy o sobě jako lilek výraznou chuť nemají musí se dokořenit Cibule česnek pepř, grilovací koření paprika. Přeji dobrou chuť