Jak chutná Lanýž?

k čemu by jste ho přirovnali?

Nejlepší odpověď
kropitko

Já bych to nejedla, bůhví co do toho dávají,,,ne,,,to byl vtip,,ochutnala jsem jednou, je to velice aromatické, se silnou chutí a musím říct, že věřím, že to bylo poprvé a naposledy,,a vůbec netuším k čemu bych to přirovnala, no houbově to nechutnalo,,

Další odpovědi
Drap

K čemu přirovnat netuším, ale prý chutná skvěle

arygnoc

něco mezi sýrem a houbou. záleží na úpravě a druhu (bílý vs. černý).

osobně – výborný.

jendahun

Našel jsem lanýže před třemi roky,ty co rostou u nás – chutnalo to jako mýdlo.Asi na to nemám tu správnou hubu.