jirka F

Jak chutná kebab ?( nikdy v životě jsem ho nejedl tak kdo s ním má zkušenosti)

nikdy v životě jsem neochutnal ani jednou kebab protože mě vždycky odradili tím že kebab není moc dobrý že ani moc dobře nechutná tak se ptám protože jsem se rozhodl že ho zkusím teda ochutnat.

Nejlepší odpověď
Drap

To záleží na chuti. Mě osobně chutná. Jinak než ochutnáním to asi nezjistíš.

Další odpovědi
gecco

Nezbude ti, než ochutnat – jak jinak chceš zjistit, jak chutná??

Pokud jde o mne – doporučuju (jen ne kuřecí).
😉

Minas

Jo, kebab je snad jedna z nejlepších věcí co člověk vymyslel, ale musíš si ho dát u dobrého podniku když ti někdo řekne že je to hnus tak to asi jedl v nějakém špatném, ale sám jsem byl v Turecku i Azerbanžánu kde vaří všude skvělý kebab

Lamalam

Nevím jak chutná kebab prodávaný u nás, ale ten v Turecku nebo Řecku mě osobně chutná dost.

iceT

Měla jsem kebab v Anglii a chutnal mi.Pravděpodobně byl jehněčí,ale tím si nejsem jistá.Maso bylo mleté,napíchané na ten velký otáčivý rožeń a z něj se pak odřezávaly kousky,co vypadaly jako slupky,když oškrábeš bramboru najednou,bez přerušení.Se zeleninou,v tom jejich chlebu.
Kamrádky manžel,Ázerbaj­džánec nám nechal po ní poslat kebab v tortile,byla tak 30 cm dlouhá naplněná masem,zeleninou a dresingem,výborná.
Nedávno jsem si koupila kebab ve stánku a moc mi chutnal.

cochee

Ani gyros jsi nejedl? To je totiž téměř totéž.

jirka F

ne ani gyros jsem nikdy neměl