hudbicka

Jak chutná francouzák?

může ho dělat chlap s chlapem žena z ženou a dítě (10let) z ditětem
Kdo by mi ho mohl dát

Nejlepší odpověď
quentos

podobně jako kterýkoli jiný klíč. Nic moc.
… pokud ovšem máte na mysli polibek, ta „chuť“ úzce souvisí s kvalitou ústní hygieny dotyčné či dotyčného. Může chutnat lépe než nejlepší moučník, nebo taky jako rozžvejkaná krabička cigaret zalitá alkoholem. O tom, kdo s kým ho může dělat, neexistují žádné předpisy či zákony. Může Vám ho dát tudíž prakticky kdokoliv, koho k tomu ukecáte.

Další odpovědi
Drap

Tady asi nikoho nenajdeš. Budeš asi muset hledat sama.
Jinak, všechny uvedené kombinace jsou možné.

wendyX

Přímo ‚francouzsky‘ !!

anonym

Podle toho co máš h..ě,

anonym

Doga také slintá slušně.
Doplňuji:
http://www.ha­fici.cz/profi­ly/fotografie/143743/180­496/1017994/#ga­llery-photo-detail-h1