uccello

Jak chtějí demonstrovat pro zlegalizování marihuany, když na demonstraci je to samá smažka?

Pro léčebné účelý prosím, vím, že třeba na bércové vředy je mast to nejlepší. Ale aby byly plné tramvaje blekotajících sjetých smažáků, kteří vedou duchaplné konverzace o tom, kolik toho ten či onen u sebe má a jestli jim to výjde? Tohle prostě neberu jako argument. Z těch, co to hulí, jsou akorát opoždění dementi, nic víc.

Nejlepší odpověď
Fienir

Tohle k nicemu nevede, ale jsem pro to, aby bylo legalni si doma pestovat konopi bez omezeni. (to, ze cloveka zavrou jen za pestovani rostlin, je padle na hlavu) Spis bych postihoval a to dost tvrde rizeni pod vlivem teto latky (nebo alkoholu) nebo pracovat pod vlivem teto latky (nebo alkoholu).

Ale je jasne, ze konopi neni zakazano kvuli tomu, ze se z nej delaj drogy, ale z duvodu, ze by vyrobci leciv meli ztraty – a stat taky, na danich (protoze by si kazdy pestoval svuj „vselek“ doma nebo by si ho sehnal od kolegy z prace)

Další odpovědi
Mirdas

Zcela s váma souhlasím.
Jsem pro, aby se volně prodávali výrobky z konopí jako jsou různé druhy mastí, olejů, čajů, koření a to jen z konopí které bude splňovat určitou normu.
Věřím, že mnoha lidem dokáže pomoci, přestože to samozřejmě není všelék.
Ovšem výrobci léčiv to jen tak nenechají.

anonym

Z „legálních“ drog jako je alkohol, tabák atd. má stát nemalý užitek, zrovna jako
z léků.
Když si někdo chce sám vypěstovat pro vlastní potřebu konopí, mělo by být jedno, jestli se s ním bude mazat, koupat se v něm, pít ho nebo kouřit.
Postihovala bych jen „velkopěstitele“ a distributory.
Pokud někdo pod vlivem jakékoliv drogy spáchá přestupek nebo trestný čin (vandalství, výtržnictví, násilná trestná činnost, řízení vozidel…), mělo by mu to být připočteno jako přitěžující okolnost.

dalid

liecebne vyuzivanie konope je u nas zatial podla mna v plienkach a naviac su pripravky ako mazanie, tinktury, sampony volne dostupne. 90% demonstrujucich su ludia co konope pouzivaju ako drogu a argument liecivych ucinkov zneuzivaju. Bol som v Amsterdame v Coffe shope a videl som tam akurat trosky ktore sa klepali v kute a nevedeli o svete. Nemyslim si, ze by to spolocnosti nejak prospelo.