Avatar uživatele
anonym

Jak chráníte svou osobu před děštěm ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? aramah, iceT, Drap, suaeda, anonym, anonym, anonym před 4334 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Moknu-nechráním se

Doplňuji:
Déšť mi nevadí, ale pokud je opravdu prudký liják, tak raději zůstávám doma. Nemám žádné deštníky ani pláštěnky. Jsem hodněkrát promokla na chmelnici a v lese až na kůži, tak mám asi proti dešti imunitu.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Deštník

Deštník, pokud prší tak, že by mi tekla voda z vlasů. Mírný deštík beru za kosmetický a ten neřeším.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Deštník

Někdy deštník, někdy si beru pončo s kapucí a někdy jen tak moknu a chodím deštěm. Záleží natom co právě dělám a jakou mám náladu. Za teplého letního deště neni nepříjemné moknout.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Za deště nevycházím

Tedy převážně se snažím nevycházet.Sa­mozřejmě je něco jiného,když mě déšť chytí a já už jsem na cestě,jelikož bytostně nesnáším nosit s sebou deštník-velký je neskladný do tašky a malý skládací je na dvě věci a stejně ten deštník ochrání akorát tak hlavu a ramena a když je kor silnější déšť,tak akorát zavazí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

Za deště nevycházím

Pokiaľ nemusím, a to sa zväčša už nejako prehovorím, že nemusím.

Nechápem, za čo berú meteorológovia plat, keď nedokážu naplánovať peknú predpoveď.
Nech si prší, keď normálni ľudia spia (teda od 4:00 do 10:00).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

Deštník

věčně je mám rozbité a pak se chráním kapotou auta

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Deštník

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Nepromokavý oděv,kapuce,jiná pokrývka hlavy

Za nynějších Merdovských dešťů většinou nosím plášť z materiálu „Gore-tex“, který nepromokne.
Stálo by za úvahu, zda by se člověk neměl na čas přestěhovat např. na Saharu. Tam v klidu přečkat tento současný nečas a vrátit se domů až zase vysvitne sluníčko.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lorrien

Za deště nevycházím

Nač chodit do školy?? :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Nepromokavý oděv,kapuce,jiná pokrývka hlavy

Doplňuji:
Vezmu si mikinu s kapucí

Upravil/a: Rocker

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Deštník

Deštníků mám hafo. Jenže doma. Tahat s sebou paraple, když zrovna neprší mi obvykle přijde zbytečné. A obvykle se mi to také vymstí. Takže rychle vlítnu do kšeftu, vysolím penízky a přibyde další kousek do sbírky. 🙂
Jinak déšť miluji – hlavně když bubnuje na chatě do střechy altánu a my při jeho hudebním výkonu grilujeme, v noci – krásně se při něm usíná a také v létě – takový ten příjemný, osvěžující deštík, kterým se nechám zlít od hlavy k patě přímo s radostí. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek