Jak chráníte svou osobu před děštěm ?

Nejlepší odpověď
anonym

Moknu-nechráním se

Doplňuji:
Déšť mi nevadí, ale pokud je opravdu prudký liják, tak raději zůstávám doma. Nemám žádné deštníky ani pláštěnky. Jsem hodněkrát promokla na chmelnici a v lese až na kůži, tak mám asi proti dešti imunitu.

Další odpovědi
anonym

Deštník

Deštník, pokud prší tak, že by mi tekla voda z vlasů. Mírný deštík beru za kosmetický a ten neřeším.

Drap

Deštník

Někdy deštník, někdy si beru pončo s kapucí a někdy jen tak moknu a chodím deštěm. Záleží natom co právě dělám a jakou mám náladu. Za teplého letního deště neni nepříjemné moknout.

iceT

Za deště nevycházím

Tedy převážně se snažím nevycházet.Sa­mozřejmě je něco jiného,když mě déšť chytí a já už jsem na cestě,jelikož bytostně nesnáším nosit s sebou deštník-velký je neskladný do tašky a malý skládací je na dvě věci a stejně ten deštník ochrání akorát tak hlavu a ramena a když je kor silnější déšť,tak akorát zavazí.

arygnoc

Za deště nevycházím

Pokiaľ nemusím, a to sa zväčša už nejako prehovorím, že nemusím.

Nechápem, za čo berú meteorológovia plat, keď nedokážu naplánovať peknú predpoveď.
Nech si prší, keď normálni ľudia spia (teda od 4:00 do 10:00).

fablen

Deštník

věčně je mám rozbité a pak se chráním kapotou auta

Michal Kole

Deštník

suaeda

Nepromokavý oděv,kapuce,jiná pokrývka hlavy

Za nynějších Merdovských dešťů většinou nosím plášť z materiálu „Gore-tex“, který nepromokne.
Stálo by za úvahu, zda by se člověk neměl na čas přestěhovat např. na Saharu. Tam v klidu přečkat tento současný nečas a vrátit se domů až zase vysvitne sluníčko.

Lorrien

Za deště nevycházím

Nač chodit do školy?? :D :D

Rocker

Nepromokavý oděv,kapuce,jiná pokrývka hlavy

Doplňuji:
Vezmu si mikinu s kapucí

Damiana

Deštník

Deštníků mám hafo. Jenže doma. Tahat s sebou paraple, když zrovna neprší mi obvykle přijde zbytečné. A obvykle se mi to také vymstí. Takže rychle vlítnu do kšeftu, vysolím penízky a přibyde další kousek do sbírky. 🙂
Jinak déšť miluji – hlavně když bubnuje na chatě do střechy altánu a my při jeho hudebním výkonu grilujeme, v noci – krásně se při něm usíná a také v létě – takový ten příjemný, osvěžující deštík, kterým se nechám zlít od hlavy k patě přímo s radostí. 🙂