Michal Kole

Jak chráníte svoje děti před utopením? Pouštíte je do bazénu nebo např. na přehradě pouze v záchranné vestě ?

Nejlepší odpověď
jmhad

naučil jsem je plavat,což je celkem logické

Další odpovědi
sevos

Respektovali jsme nařízení z r.1918 o po­vinnosti učiti se umění plaveckěmu.

emm.kate

pokud děti ještě neumí plavat, doporučuji nadlehčovací kroužky – nasazují se jako rukávky, nejsou nafukovací ,ale z molitanu. Navíc se s nimi dítě lépe pohybuje a nepřekáží mu tolik jako vesta – tu jim dávám jen na člun, kde akorát sedí.
na výběr jsou i další pomůcky -
http://motylek­.plavecke-pomucky.cz/pro­dukty/vyuka-plavani/nadleh­covaci-rukavky/

Robert_PM

Tak svoje děti především chráním tím, že jim zabraňuji kontaktu s podivnými individui, jež schována za duševní chorobu demolují byt a chtějí útočit na pracovnice ÚP v Rakovníce pomocí kovové zbraně „boxer“. Ale i tuto pěkně položenou otázku Ti zodpoví v PL v Dobřanech na oddělení 13.