luckykubrt

Jak chránit svoji rodinu před teroristy?

Je to opravdu strašný pohled vidět ty děti se zbraněmi v ruce… nová generace teroristů. ☹

Vymyslel jsem novou říkanku:
SpecNaz spadla, SpecNaz spadla,
kdopak se ji postaví ?
Jak se vám to líbí ?

ivzez: Ano, měl bych propagovat mír a lásku, ale muselo by to být oboustranné. 😉 A ne aby vrahové beztrestně zabíjeli. :P

Odpovědi
Psychotic

No, vzhledem k tomu, že největší nebezpečí terorismu spočívá v tom, jak šíří paniku, nedůvěřivost a paranoiu… tak svou rodinu nejlépe ochráníš tím, že jim vysvětlíš, jak extrémně nepravděpodobné je, že by kdy nějakého teroristu potkali.

A nebo se odstěhuj na samotu do lesa. Něco mi říká, že muslimští fundamentalisté nejsou fanoušci houbaření, tak se nemusíš bát, že by tě náhodou našli.

ivzez

Já souhlasím s Psychoticem.

Jestli se nepletu, propagujete tu víru v Boha.
Neměl byste místo šíření planého poplachu radši propagovat
lásku k bližnímu svému bez ohledu na jeho vyznání?

_______

Reakce na doplnění otázky:

Luky, to je hodně smutné.

Přikázání „Miluj bližního svého“ je stejně (jako všechna ostatní)
naprosto jednoznačné, nepřipouští žádné podmiňování apod.

O ČR se hovoří jako o zemi (nebo o jedné ze zemí) s nejvyšším počtem
ateistů na světě. Podle mne je to důsledek nikoliv čtyřiceti let socialismu,
ale pokrytectví duchovních i některých věřících → jejich podíl na tomto stavu
je podle mne mnohem vyšší, něž někdejší přístup KSČ.

bububabu

Nepouštět je do Evropy.

Tw!st

Odstěhuj se z Evropy.

anonym

To si o sobě myslíš, že máš tak významnou rodinu, aby zrovna po ní museli nějací teroristé jít?

ten který je

Jak můžete podle fotografie usuzovat že se jedná o teroristy?Třeba jsou to umírnění členové demokratické opozice,bojující za svobodu vy rasisto.

dr.luha

Venkov bude osídlován a obsazován jako poslední, takže tam bude možná delší dobu relativní klid. Zánik vyspělé civilizace je přirozený a pravidelně se opakující cyklus.

luckykubrt

Jinak to se neptám jen sám pro sebe, ale i pro ostatní, kteří se můžou s teroristy setkat. Ono se to nejvíc hodí, když člověk vidí araba nebo ženu v burce. 😉

luckykubrt

fgh: No významnou možná ne, ale to je jedno. Radikální islámisti půjdou stejně po všech. A pokud nezasáhne Bůh tak z nás udělají řadové muslimy nebo nás zabijí. Já se jen ptám, protože se muslimem nehodlám stát. 😉

anonym

Ehm, oni se už jaksi po všech snaží jít, jenže neúspěšně, víš?

Psychotic

tw!st: No, protože teroristické útoky jsou v Evropě nejvzácnější, tvoje rada by měla přesně opačný efekt 🙂