Drap

Jak chodíte ve sněhu ?

Máte na to nějakou zvláštní technilu ? Zřeba jako tento ?
http://letecka­posta.cz/351192731
Doplňuji:
Já kdybych tak uměl chodit, tak se tím živím

Nejlepší odpověď
www

Jak to jde, záleží na výšce sněhu a problémy nemám.
Odkaz jsem neviděl.

Další odpovědi
MonkeyKing

Já chodím po nohách. Nevím jak vy ..

Wortygen

Já chodím hlavně tam , kde je nejméně sněhu . Hlavně po vyšlapaných cestičkách ! :D

Alesh

Docela dobrý, podobně to asi dělají „ufouni“ v obilí, to já bych zvládl tak akorát pí… http://cs.wiki­pedia.org/wiki/P%C3%AD%C­4%8Da 🙂

honza19hk

jak bych asi chodil ve sněhu? jako normálně ,jen když je ho hodně tak to jde hůř,nebo si vezmu běžky.

briketka10

kdybych toto zvádla, tak se tím taky
živím,jako ty to je jasnačka , ale Drape,
my už se na sněhu jen kloužeme viď ?

už chodím ve sněhu nízkém,
hned napadaném a když je kluzko
nebaví mě chodit po ledu, abych
si něco nenatloukla :)

pusinka50

Ty brďo, to je úžasný!:-) Jak to dělá, na to sněžnice nestačí a ty dokonalé pravidelné linie na tak velkých plochách, to je snad opravdu ufoun:-). Moc pěkný, děkuju

Lenča59

Já chodím ven spíš jen když venčím psa, takže často =) a když je na poli napadaný tak 18cm sněhu a nahoře je malá tvrdá vrstvička, tak se chodí hůř no ale moc se nenachodím protože se míním strhat smíchy u toho jak ten pes běží =) =D

mosoj

Naostro.