Michal Kole

Jak chodí plavat muslimky v arábii, když musí být celé zahalené? Nebo mají čistě ženské bazény kam nesmí muži?

Nejlepší odpověď
led

Vaša zaujímavá otázka nájde svoju odpoveď na stránke:
http://islam.my­page.cz/menu/za­halovani/zaha­leni-pro-sport

Další odpovědi
Lucijej

Jestli se muslimky chodí koupat, tak rozhodně do čiště ženského bazénu – vzhledem k tomu, že i v autobuse mají vyhraněnou část na ženskou a mužskou.

dudu

Na položenou otázku patřičně odpovídá kolegyně led. K tématu proto jen zajímavost – při pobytu v tuniském Hamammetu s námi v hotelu také pobýval mladý arabský pár, který chodil i k bazénu.
Žena byla vždy zahalená podle tamnějších zvyklostí a zatímco hlava rodiny se vesele čachtala, ona ztrnule seděla v křesílku na břehu. Když muž vylezl z bazénu, přenechala partnerovi místo, pomohla mu osušit se, podala láhev s pitím a pak se postavila těsně za něj a koukala jakoby do dáli. Během cca deseti dnů si nikdy nenamočila ani palec u nohy.

Robert_PM

Nechcete už jít s Vašimi dotazy o vodních sportech do kopru, prosím? Uvědomte si, že za Vaši duševní nemoc nemůžeme a nechceme být obtěžováni. Děkuji. R