LuK4S3k CZ

Jak chodí na malou pilot ve stíhačce ?

Nebo to pustí do kalhot :D protože já bych to v té stíhačce nevydržel držet ani sekundu :D
Doplňuji:
A ta kombinéza je přizpůsobená tak že nepropustí vodu že :D

Nejlepší odpověď
fcoop

Copak na malou,to se rozdejchá.
Profesí,kde je tento problém aktuální každý den,je víc.
Někde jsem četl o jednom mládenci,který měl od mala takový sen – chtěl být strojvůdce. Poznávat cizí kraje,modravé dálky,vítr ve vlasech a tyhle věci.
Nějak ho to přešlo – po náhodné diskuzi s opravdovým mašinfírou – nemohl rozdejchat představu,jak za jízdy visí „jak vopice“ na boku lokomotivy – na stupačce – a ulevuje si,počasí nepočasí – okolí tratě má být udržované,aby větve nešlehaly do oken vlaku – ale spolehnout se na to nedá.......a tak.

Doplňuji:
Na pilota jsem málem zapomněl:
Letectví
Piloti stíhaček většinou močí a kadí do neprodyšného pytlíku, v němž se moč chemicky změní v nepáchnoucí želé. Ve vícevrstvé kombinéze se ovšem k ‚ventilu‘ dostává dost špatně. Ženy to mají ještě horší. A tak se to prostě pustí do uniformy, což je lepší než pustit řízení. Minimálně dvě americké stíhačky F-16 totiž v posledních patnácti letech havarovaly proto, že pilot močil. Některý pilot před letem moc nepije, jenže i mírná dehydratace snižuje schopnost zvládat přetížení. V současnosti se testuje zařízení zvané AMXD. Pilot si před startem navleče na penis speciální kelímek, pilotka použije jakousi plenu. Od tohoto zařízení vede přes elektrickou pumpičku hadička do sběrné nádoby. (Net)

Další odpovědi
led

Má na to prispôsobenú kombinézu.

ponovotny

Pilot stíhačky v letadle na malou nechodí. Málokdy trvá let stíhačkou dlouhé hodiny. Pokud by to bylo opravdu vážné musel by to pustit do trenek. U vesmírných letů, nebo u speciálních špionážních letadel které létají dlouho, mají skafandry, které to nějak řeší.
Zajímavé je zamyšlení, jak chodí na malou jeřábnííci, výškoví pracovníci,kteří visí na 100metrovém baráku, nebo řidiči kamionů

Braník

a v normálním letadle teda myslím bez záchodu na to používají spec.pleny jako pro staré lidi co neudrží moč nebo stolici