marci1

Jiné zhodnocení tohoto konkrétního výroku.

Tento výrok zdá se mi poněkud nešťastným, tak praví klasik. ☹

Další odpovědi
gecco

Jiné zhodnocení tohoto konkrétního výroku.

Pan prezident byl na přátelské návštěvě a blábolil tak, aby byli zástupci dané země potěšeni…
A je mi to – upřímně řečeno, u zadele.
Neznám nikoho, kdo by výrokům páně prezidenta připisoval nějakou závažnost či závaznost.

setapouch

Jiné zhodnocení tohoto konkrétního výroku.

Buď vědomně provokuje nebo se definitivně zbláznil. Nevím, která varianta je horší.

aandromeda

1) Přijel jsem, protože chceme obchodovat jako jiní, v čemž doposud bránila kritika vnitřních záležitostí Číny ze strany naší minulé politické representace, ale to už je teď pasé a třeba vám i vlezeme do pozadí.

mosoj

Jiné zhodnocení tohoto konkrétního výroku.

Přijel jsem, abych Amíkům a Rusům trochu uloupl.
Doplňuji:
To jako máme od nich jenom kupovat, což se děje ve velké míře ? a nikomu nevadí lidská práva. Kolik máte telefonů, dětských hraček, atp. doma. A také se podívejte jaké firmy tam mají svoje filiálky.
Čím bude platit ?Kdo myslíte že Číně více prospívá ten kdo kupuje nebo prodává.
Sežeňte si více informací o Tibetu ať víte co tam Čína za poslední desetiletí vybudovala.

marketa54321

1) Přijel jsem, protože chceme obchodovat jako jiní, v čemž doposud bránila kritika vnitřních záležitostí Číny ze strany naší minulé politické representace, ale to už je teď pasé a třeba vám i vlezeme do pozadí.

Lamalam

Jiné zhodnocení tohoto konkrétního výroku.

Sežeňte si více informací o Tibetu ať víte co tam Čína za poslední desetiletí vybudovala.
http://www.ti­binfo.cz/
http://www.da­lailama.com/
http://www.hrw­.org/news/2000/06/12­/human-rights-violations-tibet