štamgast

Jak chápete tuto větu?

Pokud „Ano“, vložte počet kol než má zajet jezdec do pitu, jestliže počet kol do konce závodu je menší než zbývající kola (0 – 79). Věta před tím je: Pokud nastanou potíže, měl by jezdec provést Pit Stop, pokud lze tento problém vyřešit? Ano

Problém je, že tam je jeden rámeček na vložení čisel, jenže v té větě se mluví o dvou cifrách.

Odpovědi
geoorg

Je tam řeč jen o jedné cifře. Nastavíš, kolik kol bude jezdec ještě kroužit po trati, než zajede do pitu, pokud nastane nějaký problém s jeho vozidlem.

Ta podmínka „0–79“ jen říká, že když nastavíš, že má jet ještě 8 kol, ale auto se mu porouchá 2 kola před cílem, tak už tam nezajede.