annas

Jak chápete tento citát?

„Říční voda, které se dotýkáš, je poslední z té, jež odtekla, a první z té, jež přitéká, stejně tak přítomný čas.“
Leonardo da Vinci

Nejlepší odpověď
tom004

Podle mne že,náš život,stejně jako voda, plyne v jediném,neo­pakovatelném okamžiku.

Další odpovědi
poa.li

V každém okamžiku se uzavírá to, co proběhlo a začíná, nebo může začít cokoliv… V každé vteřině máme jedinečnou příležitost..

vagra

Leonardo da Vinci, se v citátu vyznává, ze své touhy poznávat stále nové, ještě nepoznané, neprobádané skutečnosti.Nežije minulostí,ale přítomností a budoucností.

Kerberus

Díky za odpovědi.Už nemám body.