annas

Jak chápete slova, že život je jako Rubikova kostka, můžeme ji složit, ale vždy se najde někdo, kdo ji rozloží?

Michal Pašek.

Nejlepší odpověď
quentos

způsob poskládání, tedy životní náplň, záleží čistě na Vás. Jenže pak se přihodí něco – či nejčastěji přijde někdo – , co nebo kdo Vám ho převrátí úplně naruby, a veškeré předchozí „skládání“ přijde vniveč.

Další odpovědi
vagra

Může se stát, že všechno, co jsme se snažili v životě vybudovat,/pop­řípadě už vybudovali/ se může během chvilky, ne naší vinou dramaticky změnit.
Pak nezbývá nic jiného, než najít v sobě sílu a začít budovat znovu!

iceT

…že se vždy může najít a vyskytnout něco,někdo,kdo vás vyhodí ze zaběhnutých zvyklostí,nějaká nenadálá událost,prostě cokoli,kdokoli­.Nejde jen tak si nalinkovat život a nepočítat s tím,že vše půjde jak po másle…tak jak jsme si nalinkovali a spočítali…