annas

Jak chápete slova vynikajícího českého překladatele Otto Františka Bablera?

„Nezáleží na tom, aby ses vyrovnal tomu nebo onomu člověku. Jde o to, aby ses jednou stal sám sebou.“

Nejlepší odpověď
dědapetr

Nesnažit se nikoho napodobovat nebo si na někoho hrát,ale být sám sebou a jednat podle sebe.

Další odpovědi
vagra

Dovolte mi použít citátu Jana Wericha, který je i odpovědí na vaši otázku:
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“
Této jeho moudrosti se držím celý život.