annas

Jak chápete slova neznámého autora? Má pravdu?

„Neříkej hop, ani když přeskočíš. Nejdřív se podívej, do čeho jsi skočil.“

Nejlepší odpověď
hanulka11

Julian Tuwim byl polský básník židovského původu, jeden z nejznámějších meziválečných polských básníků. …

mnohdy si myslíme jak jsme situaci dobře vyřešili, ale teprve čas ukáže zda jsme udělali dobře

Další odpovědi
dědapetr

Člověk by neměl předčasně jásat když nazná ještě výsledek svého počínání.Pravdu má.

vagra

Neradujme se předčasně!
I zdánlivě dobře vyřešná nepříjemná situace, může být příčinou jiné, mnohem nepříjemnější!