Nejlepší odpověď

kategorie mají sloužit k rychlejšímu vyhledání témat, které mne zajímají

Nač se ptát na něco, co je již po 3 roky jasně dané? viz citace:

Uvádějte správné kategorie
Zařazení otázky do správné kategorie pomáhá, aby vaše otázky nalezli správní lidé, kteří dokáží kvalitně odpovědět.
Otázky zábavného charakteru a otázky sloužící ke zjištění subjektivního názoru, jejichž odpovědi nepřinášejí užitek ostatním uživatelům nebo jejichž platnost v čase klesá, musí být vždy v hlavní kategorii Ankety a zábava, i když by bylo možné jejich téma přiřadit do jiné kategorie.
Otázky a doporučení, která směřují k provozovateli serveru Odpovědi.cz, případně k jednotlivým funkcionalitám aplikace Odpovedi.cz nebo k jednotlivým uživatelům nepatří do žádné z hlavních kategorií a měly by být směrovány k adresátům jinou cestou (info@odpovedi.cz nebo emailové kontakty na uživatele).
Takovéto příspěvky mohou být smazány bez dalšího upozornění.
P.S. Mimo jiné z toho vyplývá i to, že dotazy k funkcionalitám Odpovědi, mají směřovat na provozovatele.
Doplňuji:
Cca každé 2 měsíce vyplavou jakési plané pokusy o revizi nerevizovatelného, aby po čase zase zapadly, jako řada předchozích. (V monitoringu jim někdy říkají notoricky recidivující repetenti, či jadrněji, krátce a výstižněji, leč, nechci pokoušet kodex o neslušných slovech, byť ta neslušnost pochází právě od oněch neukázněných).
Viz případná replika od Bohemica v diskuzi.

Další odpovědi:

Zlatý

Zlatý

Zlatý

správné zařazení dokategorie je důležitější než otázka sama

Diskuze k otázce

Stříbrný

manon

Dr.Axl: Tak jsme si to docela pěkně zopakovali, teď to ještě správně pochopit :)

"...otázky sloužící ke zjištění subjektivního názoru, jejichž odpovědi nepřinášejí užitek ostatním uživatelům nebo jejichž platnost v čase klesá, musí být vždy v hlavní kategorii Ankety a zábava, i když by bylo možné jejich téma přiřadit do jiné kategorie". Jo, tak.

Stříbrný

manon

*vyslání otázky - u poslední možnosti (strašně špatně se kontroluje, co jsem napsala, když text uniká - ztratím pak trpělivost a posílám, jak to je :) )

Zlatý

annas

Někdy je zařazení otázky snadné, jindy není jednoznačné. Kategorie mají í či by měly usnadnit vyhledání odpovědi na otázku z oboru.

Stříbrný

manon

Ano, to by měly. A někdy to jednoznačné není. Hlavně se "z toho nestřílí". Tak proč je kolem toho furt povyk? Nevíš?

Zlatý

Většinou je oprávněný povyk u zcela jasných kategorií, kdy se uživatel ani nenamáhal přečíst si pravidla, tím se seznámit také s kategoriemi a nebo když je líný kategorie volit.

anonym

Já si myslím, že správně uvedené kategorie jsou pro jednoduché vyhledávání . Pro ty, kteří neobtěžují dokola opakujícími se otázkami, ale vyhledávají napřed odpověď na svůj případný dotaz v již už zodpovězených.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4389
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.