Zlatý

Jak chápete internet? Jako bránu do světa, nebo únik z reality?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Na dikci otázky je patrno, že sama tazatelka je už mimo pracovní proces a tím i mírně mimo tuto realitu.
V dnešní době je internet především nedílný pracovní nástroj. Teprve poté by měl být zdrojem informací a efektivní komunikace zdarma.
Krajní varianta úniku z reality u zralých vzbuzuje jen útrpný úsměv, protože pokrok by měl sloužit člověku a ne naopak (stejně jako auto a další výdobytky).
To, že nabízí tak snadnou a lákavou možnost úniku, je jen průvodní jev, jemuž podléhají ti slabí.
P.S. Stejně jako alkoholici, narkomani a gambleří, nikdy otevřeně nepřiznají ani sami sobě, že už propadli peklu.
Takže odpovědi se budou beztak pohybovat v rozpětí očekávaného sociálního normálu.

Další odpovědi:

Stříbrný

Podle mě ho lidi čím dál tím víc používají na únik z reality, protože v tomhle státě už je takový "bordel", že to lidi občas nezvládají.
Trochu jinou "realitu" mají na internetu děti, které jsou pak zmatené a neví, co je správně a co je špatně.

A já osobně? Vidím to jako bránu do světa - do světa informací i zkušeností, neutíkám tam před realitou ... spíš tam hledám věci, které mi pomůžou tu realitu přežít.

Zlatý

I kdybych chtěl unikat z reality pomocí internetu - nejde to.Právě tam na ni narážím a někdy víc,než je přijatelné.Pro mě.
Tolik negativ na ulici nepoznáte,tam to vypadá,že jsou téměř všichni "v normě".

Zlatý

Podle mě je to brána do světa,dají se získat informace z celého světa a zároveň je i únik z reality do virtuálního světa a her.

Bronzový

Je to součást reality, takže vlastně není kam uniknout. Navíc je to klíčový prvek informační společnosti, takže i ta "brána do světa".

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4392
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.