quentos

Jak chápat text písně „Caramel“ od Suzanne Vega?

(třeba zde: http://www.az­lyrics.com/ly­rics/suzanneve­ga/caramel.html)

Má karamel a skořice milostnou/erotickou konotaci? Nebo se, jak by se dala chápat 5. sloka, oběma autorka cpe a myslí si, že jí sladká chuť a vůně umožní zapomenout (jednu takovou znám, která pachuť nepovedeného manželství utápí v jídle, zejména sladkém)?

Nejlepší odpověď
Terryle

Jo, taky bych to tak chápala. Dát si něco dobrýho na radost a zahnání žalu a nemyslet na to, co stejně nemá smysl řešit. Pěknej text. Přemýšlím, jestli ji znám… ale nějak mi k textu naskočila vlastní melodie a nechci si ji teď kazit „oficiální“ verzí. Ale jo, časem jo :o)