Misa503

Jak češtinu do programu ?

Dobrý den. Snažím se dát češtinu do programu a nedaří se mi to. Nevím proč. Program je HD Tune 2.55 a čeština je také pro HD Tune 2.55.

Mám WIN 8. Instaloval jsem program, stáhnul češtinu + rozbalil a vložil do tohoto programu ve Files, restartoval PC a stále anglicky. V programu HD Tune jsem hledal Languane – výbět jazyka a nikde toto nenašel. Prosím o případnou radu, co je špatně, když mi tam čeština stále nejde. Děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

Použít tuto češtinu funkční http://cestiny­.idnes.cz/hd-tune-cl4-/Software.aspx?c=A040731­_28242_bw-cestiny-software_bw