Avatar uživatele
Merlin

jak čerstvé jsou čerstvé květiny?

když burza je v Holandsku a tam se zase dovážejí z celého světa…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4957 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rybíz

Záleží na poctivosti prodavače. Některý vám bude tvrdit, že jsou čerstvé i když budou staré nebo zvadlé.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
verka

Často se pozastavím nad tím, jak mi uvážou kytici. Stačí, aby jedna květina byla starší a pokazí celý estetický dojem. Stačilo by , aby prodejci alespoň prodávali květy stejně staré. Na trhu v Holansku jsou čerstvé květy a určitě ostatní jsou dopravovány letecky. Budou tam nějaké podmínky prodeje podle jakosti.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
atriplex

Večer se sklidí, velmi brzy nad ránem, dalo by se říct, že hodně pozdě v noci je burza a ráno letí do světa.

Ovšem co se stane s dovezeným zbožím do Čech se můžeme jen dohadovat, jaký zde udělají obchodníci mix kvality…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
morče

Záleží tedý na prodejci.Já tedy mám dobré skušenosti,když jdu koupit kytku tak jsem pokaždé pěkně spokojena.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Honzin8

Koukal jsem se na tu floreu a jako výběr mají hezký. Říkáš, že doručí to, co si vybereš? Oni mají květiny jako na objednávku? Že si kytku můžu sestavit nebo jak to mají?

před 1008 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
KratochKarel

Většinou vybírám z toho co mají, ale když jsem potřeboval kytici podle sebe, tak s tím neměli vůbec problém :)

Avatar uživatele
walerianecek

Vidíš, to je vlastně dobré vědět. Zatím jsem kupoval jen to, co mají na skladě, ale určitě dojde i na vlastní vazbu :)

Avatar uživatele
Cizecek.M

Máte zkušenost s těma 100 růžema? Od Florea objednávám, ale ty růže ještě ne… Tak prosím info, než je objednám :)

Avatar uživatele
Kukulinek

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Honzin8

Jako já jsem si zatím nepotřeboval nějak vymýslět. Ona ta florea má tu nabídku super :D Ale jednou už i ta dojde… Tak aspon super, že se dá i sestavit i vlastní.

Avatar uživatele
Cizecek.M

Ahoj, jaké kytky jsi od florea už objednal? Jaké bych doporučil koupit?

Avatar uživatele
Allousek

Buď si vybereš z těch kytic co mají nebo jim pošleš svou představu a snaží se vždycky vyjít maximálně vstříc pokud máš stejně náročnou přítelkyni jako já :)

před 1004 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Honzin8

Počkej, ta florea jako plní přání? S tím jsem se ještě nesetkal…

před 1001 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sabulak

Jojo, oni jsou v tom super. Na Florea objednávám kytky moc rád. Žena je vždy nadšená. Jinak ano ano, je to tak. Já jsem toho zatím nevyužil, zatím jsem bral jen ty kytky, co mají ve stálé nabídce. A super.

Avatar uživatele
GabulkaA

Já květiny k nejrůznějším příležitostem objednávám na https://www.flo­rea.cz/ a to mám jistotu, že mi přijde přesně to, co objednám a květiny jsou čerstvé :)

před 1029 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek