Merlin

jak čerstvé jsou čerstvé květiny?

když burza je v Holandsku a tam se zase dovážejí z celého světa…

Nejlepší odpověď
rybíz

Záleží na poctivosti prodavače. Některý vám bude tvrdit, že jsou čerstvé i když budou staré nebo zvadlé.

Další odpovědi
verka

Často se pozastavím nad tím, jak mi uvážou kytici. Stačí, aby jedna květina byla starší a pokazí celý estetický dojem. Stačilo by , aby prodejci alespoň prodávali květy stejně staré. Na trhu v Holansku jsou čerstvé květy a určitě ostatní jsou dopravovány letecky. Budou tam nějaké podmínky prodeje podle jakosti.

atriplex

Večer se sklidí, velmi brzy nad ránem, dalo by se říct, že hodně pozdě v noci je burza a ráno letí do světa.

Ovšem co se stane s dovezeným zbožím do Čech se můžeme jen dohadovat, jaký zde udělají obchodníci mix kvality…

morče

Záleží tedý na prodejci.Já tedy mám dobré skušenosti,když jdu koupit kytku tak jsem pokaždé pěkně spokojena.

Honzin8

Koukal jsem se na tu floreu a jako výběr mají hezký. Říkáš, že doručí to, co si vybereš? Oni mají květiny jako na objednávku? Že si kytku můžu sestavit nebo jak to mají?

KratochKarel

Většinou vybírám z toho co mají, ale když jsem potřeboval kytici podle sebe, tak s tím neměli vůbec problém :)

walerianecek

Vidíš, to je vlastně dobré vědět. Zatím jsem kupoval jen to, co mají na skladě, ale určitě dojde i na vlastní vazbu :)

Cizecek.M

Máte zkušenost s těma 100 růžema? Od Florea objednávám, ale ty růže ještě ne… Tak prosím info, než je objednám :)

Kukulinek

Příspěvek smazán administrátorem.

Honzin8

Jako já jsem si zatím nepotřeboval nějak vymýslět. Ona ta florea má tu nabídku super :D Ale jednou už i ta dojde… Tak aspon super, že se dá i sestavit i vlastní.

Cizecek.M

Ahoj, jaké kytky jsi od florea už objednal? Jaké bych doporučil koupit?

Allousek

Buď si vybereš z těch kytic co mají nebo jim pošleš svou představu a snaží se vždycky vyjít maximálně vstříc pokud máš stejně náročnou přítelkyni jako já :)

Honzin8

Počkej, ta florea jako plní přání? S tím jsem se ještě nesetkal…

Sabulak

Jojo, oni jsou v tom super. Na Florea objednávám kytky moc rád. Žena je vždy nadšená. Jinak ano ano, je to tak. Já jsem toho zatím nevyužil, zatím jsem bral jen ty kytky, co mají ve stálé nabídce. A super.

GabulkaA

Já květiny k nejrůznějším příležitostem objednávám na https://www.flo­rea.cz/ a to mám jistotu, že mi přijde přesně to, co objednám a květiny jsou čerstvé :)