horke-kakao

Jak častý kontakt s bývalými? ;)

Ahoj, jak často máte kontakt s bývalými a s bejvalkami, pokud máte? Třeba jestli si píšete, nebo se scházíte, nebo naopak přerušíte úplně kontakt? Mám na mysli spíš u dlouhodobějších vztahů, ale teda ne kontakt kvůli dětem. Ale proto, jestli třeba chcete. A taky by mě zajímalo, jestli to vašim partnerům/par­tnerkám vadí nebo to tolerují.

A naopak jestli vám by vadilo, kdyby vaše současná přítelkyně, či přítel byli v kontaktu se svými bývalými, s kterými byli třeba pár let… jaký k těm ex máte postoj a jestli vás třeba neštve, že mají častý kontakt, že spolu někam zajdou apod… Vím, že záleží na situaci ale zajímalo by mě, jak to mají ostatní.

Odpovědi
gecco

Já – naprosto nahodile, jednou za čas…
Ale dokonce se mi ´podařilo´ setkat se s „bejvalkou“ na dovolené, kterou jsem trávil se stávající přítelkou – prostě jsem šel s bejvalkou na kafe a přítelka s bejvalčiným manželem na procházku…
;-DD
Podobný postoj mám i v opačných situacích.

anonym

S bývalýmy udržuju normální kontakt i s Ex.

zjentek

po rozchodech jsem kontakty přerušil pouze na dobu nezbytně nutnou ..hřbitovy mi ovšem nijak nevadí a pokud někde uvidím parte těch bejvalejch, kontakty zase obnovím

Akzeret

S jednim byvalym se nestykam vubec – prestehoval se na druhou stranu republiky. Obcas si napiseme, ale nic velkeho. Spis je to jen takova ta „kamaradska“ zvedavost, jak se druhemu dari ;)
S druhym byvalym vychazim perfektne. Vydame se casto, takze neustale o tom druhem vime, ale to jen z duvodu, ze je to bratr meho soucasneho pritele (aby nedoslo k nedorozumeni – dali jsme se dohromady cca po pul roce, co jsem se s jeho brachou rozesla) ;).
Soucasnemu nevadi, ze si s jednim byvalym pisu, a ani mne nevadi, kdyz mi treba kouka pres rameno. Zadne tajne schuzky se totiz nekonaji ;) a co se tyce jeho bratra – ze zacatku se mu pry otvirala kudla v kapse pri sebemensim podezrelem pohledu, ale ted je to uz ok a vychazime spolu dobre vsichni 3.
Naopak pritel se take styka s byvalkami. Trebaze nechtene na nejake akci. Pokud se s nejakou schazi za nejakym ucelem (pokecat, pomoct, pohlidat dite,…), tak vzdy hlasi dopredu. Ano, kolikrat cervicek hloda, ale znate to: kdo nezarli, nemiluje ;)