Avatar uživatele
horke-kakao

Jak častý kontakt s bývalými? ;)

Ahoj, jak často máte kontakt s bývalými a s bejvalkami, pokud máte? Třeba jestli si píšete, nebo se scházíte, nebo naopak přerušíte úplně kontakt? Mám na mysli spíš u dlouhodobějších vztahů, ale teda ne kontakt kvůli dětem. Ale proto, jestli třeba chcete. A taky by mě zajímalo, jestli to vašim partnerům/par­tnerkám vadí nebo to tolerují.

A naopak jestli vám by vadilo, kdyby vaše současná přítelkyně, či přítel byli v kontaktu se svými bývalými, s kterými byli třeba pár let… jaký k těm ex máte postoj a jestli vás třeba neštve, že mají častý kontakt, že spolu někam zajdou apod… Vím, že záleží na situaci ale zajímalo by mě, jak to mají ostatní.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Agneta před 3441 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Já – naprosto nahodile, jednou za čas…
Ale dokonce se mi ´podařilo´ setkat se s „bejvalkou“ na dovolené, kterou jsem trávil se stávající přítelkou – prostě jsem šel s bejvalkou na kafe a přítelka s bejvalčiným manželem na procházku…
;-DD
Podobný postoj mám i v opačných situacích.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

S bývalýmy udržuju normální kontakt i s Ex.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

po rozchodech jsem kontakty přerušil pouze na dobu nezbytně nutnou ..hřbitovy mi ovšem nijak nevadí a pokud někde uvidím parte těch bejvalejch, kontakty zase obnovím

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Akzeret

S jednim byvalym se nestykam vubec – prestehoval se na druhou stranu republiky. Obcas si napiseme, ale nic velkeho. Spis je to jen takova ta „kamaradska“ zvedavost, jak se druhemu dari ;)
S druhym byvalym vychazim perfektne. Vydame se casto, takze neustale o tom druhem vime, ale to jen z duvodu, ze je to bratr meho soucasneho pritele (aby nedoslo k nedorozumeni – dali jsme se dohromady cca po pul roce, co jsem se s jeho brachou rozesla) ;).
Soucasnemu nevadi, ze si s jednim byvalym pisu, a ani mne nevadi, kdyz mi treba kouka pres rameno. Zadne tajne schuzky se totiz nekonaji ;) a co se tyce jeho bratra – ze zacatku se mu pry otvirala kudla v kapse pri sebemensim podezrelem pohledu, ale ted je to uz ok a vychazime spolu dobre vsichni 3.
Naopak pritel se take styka s byvalkami. Trebaze nechtene na nejake akci. Pokud se s nejakou schazi za nejakym ucelem (pokecat, pomoct, pohlidat dite,…), tak vzdy hlasi dopredu. Ano, kolikrat cervicek hloda, ale znate to: kdo nezarli, nemiluje ;)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek